ماهنامه بازار بین المللی کار
Immipedia.ir

عضویت در خبرنامه KAP
*ایمیل:  
موبایل:
برای استفاده از امکان SMS
 
 


تعداد بازدید از این صفحه : 19912
به این مطلب رای دهید     7.97

چنانچه این مطلب برای شما مفید واقع شده، با کلیک بر روی دکمه زیر، این صفحه را به دیگران پیشنهاد دهید :
 

مهاجرت به كانادا


در کانادا نیروی متخصص به افرادی اطلاق می شود که بر اساس شغل و سابقه ی کاری ویزا دریافت می کنند .


مهاجرت به کانادا


ویزای نیروی متخصص (Skilled worker) و ویزای کارآفرینی (Entrepreneurship) پر طرفدارترین ویزاهای مهاجرتی کانادا هستند.

در کانادا نیروی متخصص به افرادی اطلاق می شود که بر اساس شغل و سابقه ی کاری ویزا دریافت می کنند و می توانند با هزینه ی کم و با تکیه بر رشته ی تحصیلی ،سابقه ی کاری و مهارت های زبانی خود جهت اخذ ویزای نیروی متخصص اقدام کنند.

کارآفرین به فردی اطلاق می شود که سابقه ی مدیریت داشته و از سرمایه ی لازم جهت به راه اندازی یک کسب و کار(هر چند کوچک) را در کانادا دارا هستند.

افرادی
که واجد شرایط باشند می توانند مدارک و فرم های اولیه را به اداره مهاجرت کانادا ارسال نمایند و به طور متوسط تا 18 ماه (برای ویزای نیروی متخصص) و 24 ماه (برای ویزای کارآفرینی) ویزای دائم دریافت کنند.

مهاجرت از طریق نیروی  متخصص به دو روش انجام می شود:مهاجرت به کبک و مهاجرت فدرال.هر کدام از این دو روش سیستم امتیازبندی خود را دارند.

شغل ،سابقه ی کاری،مهارت زبانی و شرایط خانوادگی از جمله مواردی هستند که سیستم امتیاز بندی این ویزاها را تشکیل می دهند.سیستم امتیازبندی کبک و  سیستم امتیازبندی فدرال در حداقل سابقه کار مورد نیاز ،مشاغل و امتیاز اعضای خانواده ها با هم متفاوت هستند.

متقاضیان ویزای نیروی متخصص فدرال پس از تکمیل مدارک از جمله مدرک زبان (مدرکIELTS General) منتظر دریافت پاسخ درخواست خود می مانند و متقاضیان کبک باید مدتی پس از ارسال مدارک در مصاحبه شرکت نمایند. این مصاحبه به زبان فرانسه می باشد و متقاضی باید قبل از مصاحبه خود را از نظر زبانی آماده نماید.از آنجاییکه مدت زمانی که هر فرد منتظر می ماند تا به مصاحبه دعوت گردد به پرونده ی وی بستگی دارد،بهتر است متقاضیان در کلاس های فشرده شرکت نمایند.کلاس های ویژه ی مصاحبه ی کبک در موسسه ی KAP نیز برگزار می گردند.

متقاضیان اخذ اقامت کانادا  باید در مدتی که منتظر اخذ ویزای خود هستند،درباره شرایط کاری ،مسکن و آموزش فرزندان خود اطلاعات لازم را جمع آوری کنند .مهاجرین تازه وارد به کانادا می توانند از بدو ورود از مراکز خدماتی موجود در کانادا که به هدف کمک به تازه واردین تاسیس شده اند یاری بجویند.

میزان حقوق هاو درآمد ها در کانادا  به ایالت محل زندگی ،شغل و سابقه ی کاری شما بستگی دارد.ضمنا هیچ اجباری وجود ندارد که فرد در شغل سابق خود مشغول به کار شود بلکه می تواند بسته به علاقه ی و توانایی های خود رزومه ی خود برای کارفرمایان ارسال نماید.

متقاضیان پس از اخذ اقامت می توانند از انواع بیمه های موجود در کانادا اعم از بیمه ی بیکاری،پزشکی و کمک هزینه ی فرزندان نیز بهره ببرند.

 

منابع مرتبط:

کدام مشاغل در کانادا رشد درآمدی سریع تری دارند؟

چشم انداز نیروی کاری در کانادا تا سال 2031

فعالیت مهاجران در مشاغل نظام مند

انتخاب محل زندگی در کانادا

اجاره ی مسکن در کانادا

ده دلیل برای انتخاب کشور کانادا

پشتوانه ی مالی لازم برای اغاز زندگی در کانادا

برچسب ها:

درباره ی کانادا ، بازار کار در کانادا ، تحصیل در کانادا ، هزینه های زندگی ، کبک ، اقامت کانادا،مهاجرت به کانادا، آزمون RN کانادا ، دوره RN کانادا ، اشتغال پرستاران در کانادا ، درآمد پرستاران در کانادا ، اهمیت قبولی در آزمون RN کانادا ، امتحان  ، مشاغل پر درآمد در کانادا،درآمد در کانادا،میزان حقوق در کانادا،نوع زندگی در کانادا،روزهای زندگی در کانادا،زبان فرانسه در کبک،مصاحبه در کبک ،چشم انداز کار در کانادا ، قصابی درکانادا ،استخدام در کانادا،وام مسکن در کانادا،انتخاب کشور کانادا،آغاز زندگی در کانادا ،اجاره مسکن درکانادا ،انتخاب پرستاری در کانادا ،،  RN ، بازار کار پرستاران در کانادا ، RN  کانادا ، اقامت دائم کانادا ، کانادا در یک نگاه ، درباره کانادا ، مهاجرت به کانادا ، کار در کانادا ، اقامت کاری کانادا ، کاریابی در کانادا ، پرستاری در کبک ، درباره کبک ،مصاحبه کبک ، مصاحبه در کبک ، روز مصاحبه کبک ، شرح روز مصاحبه کبک ، نوع لباس پوشیدن در روز مصاحبه کبک ، سازگاری با محیط قبل از مصاحبه کبک ، داشتن اطلاعات برای مصاحبه کبک ، زمان مصاحبه کبک ، موفقیت در مصاحبه کبک ، شکست در مصاحبه کبک ، پیروزی در مصاحبه کبک ، قبولی در مصاحبه کبک ، آمادگی برای مصاحبه کبک ، آراستگی ظاهر در مصاحبه کبک ،  سوال های مصاحبه کبک، اصول مصاحبه کبک، مهارت زبان در مصاحبه کبک ، مهارت در مصاحبه کبک ، بهترین مصاحبه کبک ، سوالات مصاحبه کبک ، یک فرد موفق در مصاحبه کبک ،مهاجرت به کانادا    ،

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق این نوشته برای موسسه ی کارسازان آریان پارس محفوظ است.
نقل قسمتی یا کل مطلب در وب سایت ها و وبلاگ ها بدون ذکر منبع و ثبت لینک به سایت موسسه ی کارسازان آریان پارس غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.استفاده از این مطلب در کتاب ها و جزواتی که به چاپ می رسند نیازمند اخذ اجازه ی کتبی از موسسه ی کارسازان آریان پارس است.* نظرات پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شود
نام :
نظر :  

ارسال نظرات (0)

هنوز هیچ نظری در مورد این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر هستید

انتخاب کشور هدف   خدمات ویژه   Contact us
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد کانادا   کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد انتشارات   central office : 88341363-56 کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد رومانی   کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد کارگاه های آموزشی  
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد انگلستان   کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد خدمات اسکان در کانادا   info@kap-services.com کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد سوئد   کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد بهترین روش اقدام    
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد ترکیه   کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد آموزشگاه زبان    
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد استرالیا   کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد حمایت حقوقی    
Copyright © 2007 - 2012
کلیه حقوق این سایت برای موسسه کارسازان آریان پارس محفوظ است
طراحی و اجرا گروه نرم افزاری آرپانت ایران